loader img

Genel Özellikler

Sistemimiz genel olarak teknik servis firmalarının işlerini kolaylaştırmak ve bazı e-ticaret sistemi özelliklerini ekleyerek ürün satışlarını yapmalarını sağlamak üzere kurulmuştur.

Sistem içerisinde 3 farklı üyelik tipi vardır. Üye olduğunuzda bunlar otomatik olarak oluşmakta ve siz firma sahibi olarak yenilerini oluştura bilmektesiniz.

Üye olduğunuz esnada ilk olarak Firmanız oluşturuluyor sonrasında Şubeniz ve son olaraktan sizin Üyeliğiniz. Siz sonrasında yeni şubeler açabiliyor yeni personeller ekleyebiliyor.
Her personelin yetkilerini kontrol edebiliyor ve her şubeye yönetici atayabiliyorsunuz.

Tamirbank.com’un sizlere sağladığı en büyük faydalardan biriside verilerinizi online ortamda saklamak ve istediğiniz her yerde kolayca ulaşabilmenizi sağlamaktır.

Sistemin diğer genel özelliklerini özet olarak alt kısımda açıklayacağımız gibi yine yan menüden tüm özelliklerin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Genel Modüller

 1. Kayıtlar Modülü: Bu modül ile müşterilerinizin cihazlarının takibini yapabilmeniz için ve aynı zamanda oluşan kod aracılığıyla müşterilerinin online olarak tamirbank.com üzerinden ürünlerini sorgulayarak ürünlerinin takibini yapabilmesine olanak sağlamaktadır.
 2. Stok Modülü: Firmanıza ait stoklarınızı bu modül aracılığı ile tutabilirsiniz ve şubelere göre stoklarınızı ayırt edebilirsiniz.
 3. Ürünler Modülü: Ürünlerinizin online olarak satışını sağlayabilirsiniz.
 4. Fiyat Teklifi İstekleri Modülü: Sistem üzerinden gelen tekliflere buradan karşılık vererek iş ağınızı genişletebilirsiniz ve aynı zamanda sizin firman sayfanız üzerinden sizden istenen tekliflere karşılık verebilirsiniz.
 5. Servis İstekleri Modülü: Firmanızdan özel olarak servis talebinde bulunula bilmesine olanak sağlar.
 6. Periyodik Bakım: Daha önce onarımı yapılmış ürünlerin ya da satışı yapılmış ürünlerin periyodik bakım takvimini oluşturmada ve takibini yapma konusunda yardımcı modül.
 7. Ön Muhasebe Modülü: Firmanıza ve ya şubelerinize ait gelir giderleri bu modül aracılığı ile tutabilirsiniz.
 8. Garantiler Modülü: Servis garantili ürünlerin garanti başlama bitiş sürelerini burası üzerinden takip edebilirsiniz.
 9. Mesajlar Modülü: Satış yaptığınız ürünler ile ilgili soruları burası üzerinden cevaplayabilirsiniz.
 10. Gelen Ödemeler Modülü: Kayıt ve Ürün satışından gelen ödemeleri bu kısım üzerinden takip edebilirsiniz.
 11. Müşteriler Modülü: Daha önce kaydı oluşturulmuş müşterilerinizin listesini size verir.
 12. Personeller: Şubeye ve ya Firmaya bağlı personellerin listelenmesi, eklenmedi, düzenlenmesi ve onlara ait bilgilerin derlenip toplamanızı sağlar.

 

Şube Modülleri

 1. Şube Bilgileri Modülü: Bağlı bulunduğunuz şubenin bilgilerini düzenlemeniz için olanak sağlayan sayfa.
 2. Şube Banka Bilgileri Modülü: Şubeye ait banka bilgilerin girilir ve gerektiğinde müşteriler bu bilgilere ulaşabilir.
 3. Çalışma Saatleri Modülü: Şubeye ait çalışma saatlerinin bilgileri girilir ve bu bilgiler firma sayfasında listelenir.
 4. Şube Rapor Modülü: Şubeya ait verilerin analiz edildiği sayfa.
 5. Şube Ödeme Ayarı Modülü: Shopier ve Paytr API bilgilerini girerek müşterilerinizin online ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

 

Firma Modülleri

 1. Firma Bilgileri Modülü: Firmanıza ait bilgilerin düzenlendiği sayfa.
 2. Şubeler Modülü: Firmanıza bu modül üzerinden yeni şubeler ekleyebilirsiniz. Ya da var olan şubelerle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz.
 3. Kayıt Seçenekler Modülü: Bu modül ile Kayıtlar kısmında bulunan “Servis Durumu”, “Garanti Durumu” ve “Cihaz Türü” seçeneklerini firmanıza özel olarak değiştirebilirsiniz.
 4. Çıktı Sayfaları Modülü: Kayıt çıktı sayfalarını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz ya da oluşturabilirsiniz..