TamirBank.Com Logo

Sultangazi / İstanbul

Adres

Özellikler

Özellikler
 1. Kayıtlar: Arıza kayıtlarını tutabileceğiniz, arıza kaydını oluştururken aynı anda müşteri kaydınıda oluşturabileceğiniz eğer müşteri kaydı varsa müşteriyi seçebileceğiniz ve sonrasında detaylı bir şekilde bu kayıtla ilgili işlemleri tutmanıza yarayacak modül.

  • Müşteri Bilgileri

  • Cihaz Bilgileri

  • Cihaz Arıza Bilgileri

  • Personele Atama Özelliği

  • Resim Ekleme

  • Hatırlatıcı

  • Parça Ekleme (Stok sistemiyle entegre)

  • Ödeme Ekleme (Cari sistemiyle Entegre)

  • Log takibi (Hangi personelin bu kayıt içerisinde ne yaptığıyla ilgili takip için)

 2. Stoklar: Firmanıza ait tüm stokları tutacağınız bu stokları Şube şube takip edebileceğiniz ve hangi ürünün ne zaman içeriye alındığını ve ne zamanlar çıktılarının yapıldığını hangi ürünü hangi ücrete hangi kayıtta kullanıldığının takibini yapabileceğiniz detaylı bir stok takip modülü

 3. Sesli Mesajlar: Sistemin müşterilere otomatik olarak gönderdiği mesajlara müşterilerden geriye alınan sesli mesajları bu alandan takip edebiliyorsunuz.

 4. Fiyat Listesi: Yaptığınız işlerle ilgili bir fiyat listesi oluşturabilirsiniz. Bu fiyat listesini müşterileriniz size ait sayfadan görüp size ulaşabilirler.

 5. Teklif İstekleri: Müşteriler site üzerinden sizin sayfanıza girerek cihaz arızalarıyla ilgili teklif talebinde bulunabiliyorlar.

 6. Cari: Firma ve Şubelerinize ait tüm Cari işlemlerini tutabileceğiniz ve bunların girişinde detaylı bilgileri düzenli doldurarak sonrasında çok detaylı bir analiz yapabileceğiniz gelişmiş bir cari işlem modülü.

 7. Garantiler: Firma ve Şubelerinizde satışı ve ya tamiri yapılmış ürünler için garanti oluşturabilir ve bu garantileri hızlı ve kolay şekilde takip etmenize olanak sağlayan modül.

 8. Periyodik Bakım: Sistem üzerinden ürünlere periyodik bakım atayarak bakım zamanlarını takıp edebileceğiniz bir modül.

 9. Müşteriler: Müşterinizin size yaptığı ödemeleri ve servise giren ürünlerini takip edebileceğiniz ve aynı zamanda müşterinin kendi telefon numarası ile sistem üzerinden kendisine ait geçmişi görebileceği modül.

 10. Personeller: Yetkilendirme ile personelinizin hangi işlemleri yapabileceğiniz belirleyebiliyorsunuz. Yaptığı işlemleri log sayfasından takip edebiliyorsunuz hangi sayfada hangi işlemi yaptığını. Aynı zamanda Maaş, İzin gibi bilgilerinin kaydını tutabiliyor ve personele ait notlar almak istiyorsanız personel modülü içerisinde alarak tutabiliyorsunuz.

  • Yetkilendirme sistemi

  • Maaş & Avans takibi

  • İzin takibi

 11. Şubeler: Artık her şube için farklı üyelikler açmanıza gerek yok. Tüm şubelerinizi tek hesap üzerinden kontrol edebilir işlerinizi takip altında tutabilirsiniz.

 12. API: Geliştirmiş olduğumuz API ile isterseniz müşterilerinizin ürünlerini sizin kendi web sitenizden takip etmesine imkan tanıyoruz. (Yıllık üyelik alımlarında bu entegrasyon süreci tarafımızda gerçekleştiriliyor.)

Yakında Gelecekler Özellikler

 1. Araç Stok Takip: Firmanıza ait servis araçlarındaki stoklarınızı takip edebileceğniiz günlük hangi stoğun eklenip çıkarıldığını görebileceğiniz modül. (ÜCRETSİZ)

 2. Detaylı Analiz: Firma, Şube ve Personellerinizin detaylı analizlerini takip edebileğiniz bir modülü çok yakında sizlere sunacağız. (ÜCRETSİZ)

 3. Online Ödeme: PayTr, Shopier gibi online ödeme firmalarından ekleyeceğiniz API bilgilerinizile sistem üzerinden online ödeme alabileceksiniz. (ÜCRETSİZ)

 4. Ürün Satışı: PayTr, Shopier gibi online ödeme firmalarından ekleyeceğiniz API bilgilerinizile sistem üzerinden online satış yapabileceksiniz. (ÜCRETSİZ)

 5. Hazır Tasarımlar (Dahili) : TamirBank.Com üzerindeki sayfanızı özel tasarımlarla değiştirebileceksiniz. (ÜCRETLİ)

 6. Hazır Tasarımlar (Harici) : API sisteminin entegre edildiği tasarımları sadece sizenize atıp API bilgileriniz girerek bir site oluşturmuş olabileceksiniz. (ÜCRETLİ)