TamirBank.Com Logo

Sultangazi / İstanbul

Adres

Özellikler

 1. Kayıtlar: Ürün kayıtlarını tutabileceğiniz, ürün kaydını oluştururken aynı anca müşteri kaydınıda oluşturabileceğiniz eğer müşteri kaydı varsa müşteriyi seçebileceğiniz ve sonrasında detaylı bir şekilde bu kayıtla ilgili işlemleri tutmanıza yarayacak modül.

 2. Stoklar: Firmanıza ait tüm stokları tutacağınız bu stokları Şube şube takip edebileceğiniz ve hangi ürünün ne zaman içeriye alındığını ve ne zamanlar çıktılarının yapıldığını hangi ürünü hangi ücrete hangi kayıtta kullanıldığının takibini yapabileceğiniz detaylı bir stok takip modülü.

 3. Cari: Firma ve Şubelerinize ait tüm Cari işlemlerini tutabileceğiniz ve bunların girişinde detaylı bilgileri düzenli doldurarak sonrasında çok detaylı bir analiz yapabileceğiniz gelişmiş bir cari işlem modülü.

 4. Garantiler: Firma ve Şubelerinizde satışı ve ya tamiri yapılmış ürünler için garanti oluşturabilir ve bu garantileri hızlı ve kolay şekilde takip etmenize olanak sağlayan modül.

 5. Müşteriler: Müşterinizin size yaptığı ödemeleri ve servise giren ürünlerini takip edebileceğiniz ve aynı zamanda müşterinin kendi telefon numarası ile sistem üzerinden kendisine ait geçmişi görebileceği modül.

 6. Personeller: Yetkilendirme ile personelinizin hangi işlemleri yapabileceğiniz belirleyebiliyorsunuz. Yaptığı işlemleri log sayfasından takip edebiliyorsunuz hangi sayfada hangi işlemi yaptığını. Aynı zamanda Maaş, İzin gibi bilgilerinin kaydını tutabiliyor ve personele ait notlar almak istiyorsanız personel modülü içerisinde alarak tutabiliyorsunuz.

Yakında Gelecekler Özellikler

 1. Periyodik Bakım: Sistem üzerinden ürünlere periyodik bakım atayarak bakım zamanlarını takıp edebileceğiniz bir modül. (ÜCRETSİZ)

 2. Araç Stok Takip: Firmanıza ait servis araçlarındaki stoklarınızı takip edebileceğniiz günlük hangi stoğun eklenip çıkarıldığını görebileceğiniz modül. (ÜCRETSİZ)

 3. Detaylı Analiz: Firma, Şube ve Personellerinizin detaylı analizlerini takip edebileğiniz bir modülü çok yakında sizlere sunacağız. (ÜCRETSİZ)

 4. Online Ödeme: PayTr, Shopier gibi online ödeme firmalarından ekleyeceğiniz API bilgilerinizile sistem üzerinden online ödeme alabileceksiniz. (ÜCRETSİZ)

 5. Ürün Satışı: PayTr, Shopier gibi online ödeme firmalarından ekleyeceğiniz API bilgilerinizile sistem üzerinden online satış yapabileceksiniz. (ÜCRETSİZ)

 6. Hazır Tasarımlar (Dahili) : TamirBank.Com üzerindeki sayfanızı özel tasarımlarla değiştirebileceksiniz. (ÜCRETLİ)

 7. Hazır Tasarımlar (Harici) : API sisteminin entegre edildiği tasarımları sadece sizenize atıp API bilgileriniz girerek bir site oluşturmuş olabileceksiniz. (ÜCRETLİ)